divendres, 12 de maig de 2017

Assemblea General de Delegats

Ahir al migdia, tots els delegats de l'escola, des de 5è de primària i fins a Batxillerat, es van trobar per fer el tancament del curs. Primerament, un representant de Batxillerat va explicar el funcionament i contingut de les reunions que van a Barcelona amb els delegats d'altres Escoles Pies de Catalunya. Seguidament, els delegats de Cicle Superior, van explicar el treball que havien fet a les aules demanant als companys quins són els aspectes forts de la nostra escola. 

En acabat, es van separar per grups de cursos diversos i van estar parlant de la pastoral a la nostra escola i van fer tot un seguit de propostes de temàtiques per tractar a la campanya del curs vinent. Després d'una posada en comú de tots els grups, es van fer la fotografia de record i van marxar amb un detall dolç per agrair-los la seva tasca i responsabilitat. 


En aquest enllaç podeu veure més imatges d'aquesta assemblea general de delegats.